پرینت

نحوه برگزاری کلاسهای خوشنویسی باخودکار

پست شده در سرای خوشنویسان

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

سرای خوشنویسان با هدف کاربردی کردن خوش خطی وخوشنویسی در تمام سطوح جامعه از مدرسه تا دانشگاه فعالیت خود را شروع کرده است ، هم اکنون در این مرکز خطوط زیبای نستعلیق ، شکسته نستعلیق با خودکار ، قلم ، خوشنویسی انگلیسی ویوایچی-پیوسته نویسی انگلیسی) در دوره های کوتاه مدت دوماهه آموزش داده می شود.

کلاسهای سرای خوشنویسان کرج(خوشنویسان مبتکرسابق) در چند ترم مختلف اجرا می شود برای دوره نستعلیق شش دوره ، شکسته پنج دوره و دوره لاتین دو دوره دوماهه آموزش داده می شود شما می توانید خط های هر دوره را در قسمت آثار هنرجویان مشاهده کنید آموزش در این مرکز به سه شیوه حضوری ، خصوصی ، و آموزش از راه دور قابل اجرا می باشد .

کلاسهای حضوری سرای خوشنویسان در هر هفته طی دو جلسه یک ساعته که کلا ده جلسه می باشد یا هرهفته یک جلسه در دو ماه ونیم که کلا ده جلسه می باشدبرگزار میگردد.برای هر دوره آموزشی خوشنویسی کتاب یا رسم الخط خاصی در مرکز تالیف شده است.تهیه کتاب یا رسم االخط ها برای عموم آزاد است.

tarhe dars

 

 کلیه کلاس های خوشنویسی با کمک دوربین وتلوزیون برگزار می شود.استفاده از دوربین وتلوزیون از سال 82 باعث افزایش کیفیت وسرعت کلاسهای خوشنویسی این مرکز شد.

در این شیوه دوربین روی دست استادبه صورت عمود قرار می گیرد.وهنرجو تصحیح کارو سرمشق خود را از طریق تلویزیون می بیند.به طور کلی فواید استفاده از این شیوه را می توان بدین گونه نام برد.

1.بزرگ نمایی خط هنرجو وواضح شدن ریز ترین ایرادات خط

2.استفاده هنرجویان از ایرادگیری استاد روی کار یکدیگرویادگیری مطالب بیشتر

3.جلوگیری از تکرار مطالب واستفاده بهینه از وقت کلاس

4.مشاهده جهت حرکت دست استاد وجهت حرکت قلم در کلاسهای خط درشت

5.پیشرفت سریع هنرجو طی یک ترم

kelase 2

 آیا می خواهید از میزان شهریه کلاس های خوشنویسی سرای خوشنویسان کرج آگاه شوید:

شهریه کلاسهای خوشنویسی سرای خوشنویسان

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

تماس با ما

پست الکترونیک:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن : 02634400105

کرج - سه راه رجایی شهر- برج آسمان - طبقه اول - واحد یک

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-118057555-1');